STEELINXpro spol. s r.o.Na stráni 314, 790 01 Jeseník, tel.: 00420 584 402 212, www.steelinx.jesenik.com, e-mail: steelinx@jesenik.com
Cz En
menu

STEELINXpro spol. s r.o

Firma STEELINXpro spol. s r.o byla založena v roce 2000.

Od začátku fungovnání je postavena na dlouhodobých odborných zkušenostech a praxe zakládajících členů v oboru stavebních ocelových konstrukcí. Naši technici disponují více než třicetiletými zkušenostmi s projekcí, výrobou a realizací halových objektů, které za léta získali ve firmách RD Jeseník a HARD Jeseník kde navíc od roku 1998 začali jako první v České republice využívat k tvorbě dokumentace ocelových konstrukcí výkonný software Xsteel dnes Tekla Structures.

Prakticky od začátku fungování firma postupně získávala nové a nové zákazníky díky zpracování bezchybné a kvalitní dokumentace, a ti se na nás opkovaně a častěji obraceli s různorodými požadavky na zpracování dokumentace ocelových konstrukcí hal, budov a technologických konstrukcí pro chemický a energetický průmysl, což potvrzují i ukázky námi zpracovaných a již realizovaných staveb. Velmi se nám osvědčilo soustavné zlepšování vlastních znalostí a dovedností podporované cíleným investováním do technologických ať už hardwarových či softwarových prostředků potřebných pro naši práci. Vytvořili jsme si tak potřebné předpoklady pro zpracování dokumentace rozsáhlých i tvarově náročných staveb jejichž ukázky jsou zde k dispozici.

Praktické znalosti a bohaté zkušenosti zejména s technologickými konstrukcemi pro chemický a automobilový průmysl jsme zúročili v práci pro své nové obchodní partnery i ze zahraničí, se kterými jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Jsme schopni kvalitně a rychle zpracovat dokumentaci jak velkých, tak i drobných staveb, k čemuž nám pomáhají dnes již desetileté zkušenosti se softwarem Tekla Structures ( Xsteel ). Kromě klasické výkresové dokumentace dílců ocelových konstrukcí poskytujeme našim partnerům i doprovodné služby v závislosti na jejich potřebách, způsobu řízení výroby a technologickému vybavení. Jsme schopni aplikovat u akcí do zahraničí i místně dostupný výrobní materiál a možnosti výrobců a dodržet místně platné normy. Pro stálé partnery má tak naše firma již ustálené způsoby přípravy dokumentace od jednoduché formy, až po přípravu složitých datových struktur, včetně požadované cílové jazykové mutace.

Moderní komunikační technologie nám umožňuje zapojit do řešení vašich problémů co nejširší okruh našich spolupracujících odborníků a firem.

Ing.Jiří Šimek
výkonný ředitel

novinky

Letos oslavíme 20 let !

Doplněny další ukázky konstrukcí z loňského roku 2019,
přidány první ukázky prací z letošního roku 2020 !
 

ZMĚNA PROVOZOVNY
OD 1.5.2015 !!!
K. Čapka 1147/10 ( budova IPOSu ),
V. patro  č.572,
790 01 Jeseník

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporučujeme: Restaurace Lovosice -  půjčovna motorek -  Betonárka, zemní práce -  Stavební projekce -  Dřevoobrábnění -  Klimatizace -  Aplikace pro vytvoření webových stránek, ,Aplikace pro vytvoření webových stránek