STEELINXpro spol. s r.o.Na stráni 314, 790 01 Jeseník, tel.: 00420 584 402 212, www.steelinx.jesenik.com, e-mail: steelinx@jesenik.com
Cz En
menu

vypracování výrobní - dílenské a montážní dokumentace ocelové konstrukce

je nosnou a specializovanou činnosti firmy dovedené k preciznosti i při vysoké rychlosti zpracování a standardně obsahuje:

- výrobní výkresy dílců a položek ( vždy export do PDF knih a DWG souborů a tisk dle konkrétního požadavku )

Příklad výrobního výkresu expedičního dílce ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu expedičního dílce ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu expedičního dílce ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu expedičního dílce ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu expedičního dílce ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu výrobní položky ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu výrobní položky ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu výrobní položky ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu výrobní položky ocelové konstrukcePříklad výrobního výkresu výrobní položky ocelové konstrukce
- kusovníky materiálu, dílců a výrobních položek, výkresů, spojovacího materiálu atd. dodáváme v standardním rozsahu ve formátu HTML, který lze plnohodnotně otevřít v jakékoliv verzi tabulkového procesoru Excel, nebo jakémkoliv internetovém prohlížeči, případně dle přání převedeme přímo do Excelu.
Kompletní sada reportů je generována automaticky a to najednou bez dalších dodatečných úprav naší vlastní aplikací pro příslušnou předávanou část dokumentace z datové struktury Tekla modelu, což czela vylučuje lidské chyby spojené s ruční editaci těchto reportů.

V případě změn a revizí v průběhu zpracování zakázky a již probíhajícím předávání výrobě, je i označování indexy revizí ve všech typech reportů zpracováno aplikací zcela automaticky, porovnáním s předchozí vydanou sadou, což značně usnadňuje orientaci odpovědných pracovníků ve výrobě a pomáhá tak minimalizovat dodatečné náklady.

Příklad typického reportu expedičních dílcůPříklad typického reportu výrobních položekPříklad typického reportu kusovníku expedičních dílcůPříklad typického reportu výpisu materiáluPříklad reportu expedičních dílců s expedičními rozměryPříklad reportu seznamu výrobních ýkresů


- individuální datové struktury pro tvorbu dokumentů na straně objednatele dle individuální domluvy ( např. dodací listy ... atd.)
- NC data nebo DXF šablony podle technologického vybavení výrobce
- montážní výkresy obsahující konstrukční celky, pohledy a detaily

Montážní výkres ocelové konstrukceMontážní výkres ocelové konstrukceMontážní výkres ocelové konstrukce
- přesná specifikace spojovacího materiálu a jednotlivých šroubových spojení pro montáž

Příklad reportu seznamu spojovacího materiáluPříklad reportu jednotlivých šroubových spojení
- technická podpora výrobci v průběhu zpracování zakázky
- součástí balíku výrobní a montážní dokumentace je i návod s popisem obecných principů v ní použitých pro subjekty, které se s touto formou dokumentace setkávají poprvé.

Forma, obsah a vzhled výrobní dokumentace může být individuálně upraven podle specifických požadavků
objednatele a pro stálé zadavatele a obchodní partnery byla její vzhledová i obsahová forma vyladěna individuálně.

U rozsahově velkých zakázek je běžné rozdělení na výrobní nebo montážní části a postupné předávání s ohledem na
dodávky materiálu nebo potřebný postup montáže.

novinky

Letos oslavíme 20 let !

Doplněny další ukázky konstrukcí z loňského roku 2019,
přidány první ukázky prací z letošního roku 2020 !
 

ZMĚNA PROVOZOVNY
OD 1.5.2015 !!!
K. Čapka 1147/10 ( budova IPOSu ),
V. patro  č.572,
790 01 Jeseník

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporučujeme: Restaurace Lovosice -  půjčovna motorek -  Betonárka, zemní práce -  Stavební projekce -  Dřevoobrábnění -  Klimatizace -  Aplikace pro vytvoření webových stránek, ,Aplikace pro vytvoření webových stránek